Στην αντρική ομάδα του Πάοπ Νέας Αμισσού είναι από σήμερα προπονητής ο Γιώργος Πολυχρονίδης .

Νέος προπονητής στην ακαδημία του Πάοπ θα είναι για την καινούργια χρονιά ο Λάζαρος Παπαλαζάρου ο οποίος θα αναλάβει το τμήμα ΓΕΝ 2011-12.Ο έμπειρος προπονητής είναι από τους πλέον καταξιωμένους προπονητές στον χώρο και έχει δουλέψει στο παρελθόν στην μικτή Δράμας φτάνοντας μαζί της μέχρι τον τελικό του ενωσιακού  πρωταθλήματος καθώς και στις ακαδημίες του φίλιππου και του ΠΑΟΚ  Δραμας.Επισης ανανέωσαν την ...

Read more

Αγώνες κατάταξης της β’ ερασιτεχνικής κατηγορίας

Τελική κατάταξη για τους β1 και β2 ερασιτεχνικής κατηγορίας της ΕΠΣΔράμας Για την 5-6 θέση Άρης Φτελιάς - Δόξα Κ.Βροντούς 0-3 Για την 3-4 θέση ΑΕ Αμπελοκήπων - Μακεδονικός Αλιστράτης 0-3 Για την 1-2 θέση Φίλιπποι Δοξάτου - ΑΕ Καλής Βρύσης  2-0 ...

Read more

Πρόσκληση Φ.Γ.Σ. Δοξάτου σε εκδήλωση για την φιέστα κατάκτησης του πρωταθλήματος

Πρόσκληση Φ.Γ.Σ. Δοξάτου " ΟΙ ΦΙΛΙΠΠΟΙ" σε εκδήλωση για την φιέστα κατάκτησης του πρωταθλήματος το Σαββάτο 13 Μαϊου 2017 και ώρα 20:30 μ.μ. στον προαύλιο χώρο του δημοτικού καταστήματος Δοξάτου. ...

Read more

Αποτελέσματα αγώνων Β΄Ερασιτεχνικής κατηγορίας Δράμας

Συνεχίζεται το τοπικό πρωτάθλημα και στους δύο ομίλους της β' ερασιτεχνικής κατηγορίας!1ος Όμιλος26η Αγωνιστική  Ακρίτας Ν.Κρώμνης 3 - 0 ΠΑΜΑ Αγ.Αθανασίου Φίλιπποι Δοξάτου 8 - 0 Αρης Μικροχωρίου ΓΣ Φίλιππος Δράμας 2 - 4 Απόλλων Νεροφράκτης Ηρακλής Αδριανής 0 - 3 Αστέρας Κουδουνίων α.α. ΑΕ Αμπελοκήπων 3 - 4 Αρης Φτελιάς Απόλλων Ν.Σεβάστειας 4 - 2 Αρης Αμπελακίων Ηρακλής Μαυροβάτου 4 - 4 Μαυραετοί Αθ.Δουμπεσα ...

Read more

Αποτελέσματα αγώνων Β΄Ερασιτεχνικής κατηγορίας Δράμας

Συνεχίζεται το τοπικό πρωτάθλημα και στους δύο ομίλους της β' ερασιτεχνικής κατηγορίας!1ος Όμιλος25η Αγωνιστική Αρης Μικροχωρίου 0 - 6 Ακρίτας Ν.Κρώμνης Απόλλων Νεροφράκτης 3 - 1 ΠΑΜΑ Αγ.Αθανασίου Αστέρας Κουδουνίων 1 - 5 Φίλιπποι Δοξάτου Αρης Φτελιάς 4 - 2 ΓΣ Φίλιππος Δράμας Αρης Αμπελακίων 3 - 0 Ηρακλής Αδριανής α.α. Ηρακλής Μαυροβάτου 1 - 3 ΑΕ Αμπελοκήπων Μαυραετοί Αθ.Δουμπέσας 6 - 2 Απόλλων Ν.Σεβάστειας ...

Read more

Αποτελέσματα αγώνων Β΄Ερασιτεχνικής κατηγορίας Δράμας

Συνεχίζεται το τοπικό πρωτάθλημα και στους δύο ομίλους της β' ερασιτεχνικής κατηγορίας!1ος Όμιλος24η Αγωνιστική  Απόλ. Νεροφράκτης - Αρης Μικροχωρίου  8-2 Ακρίτας Ν.Κρώμνης - Αστ. Κουδουνίων 0-2 ΑΕ Αμπελοκήπων - Μαυραετοί Αθ.Δουμπέσας  4-3 Ηρακλής Αδριανής - Απόλλων Ν.Σεβάστειας 0 - 3 α.α. ΓΣ Φίλιππος Δράμας - Ηρακλής Μαυροβάτου 0-4 Φίλιπποι Δοξάτου - Αρης Αμπελακίων  4-0 ΠΑΜΑ Αγ.Αθανασίου - Αρης Φτελιάς  1 ...

Read more

Αποτελέσματα αγώνων Β΄Ερασιτεχνικής κατηγορίας Δράμας

Συνεχίζεται το τοπικό πρωτάθλημα και στους δύο ομίλους της β' ερασιτεχνικής κατηγορίας!1ος Όμιλος23η Αγωνιστική Αστ. Κουδουνίων 2 - 1 Απόλ. Νεροφράκτης Μαυραετοί ΑΘ.Δουμπέσας 3 - 0 Ηρακλής Αδριανής ΑΕ Αμπελοκήπων 3 - 0 ΓΣ Φίλιππος Δράμας Απόλλων Ν.Σεβάστειας 1 - 3 Φίλιπποι Δοξάτου Ηρακλής Μαυροβάτου 0 - 3 ΠΑΜΑ ΑΓ.Αθανασίου Αρης Φτελιάς 3 - 0 Αρης Μικροχωρίου Αρης Αμπελακίων 0 - 0 Ακρίτας Ν.Κρώμνης  Βαθ ...

Read more

Αποτελέσματα αγώνων Β΄Ερασιτεχνικής κατηγορίας Δράμας

Συνεχίζεται το τοπικό πρωτάθλημα και στους δύο ομίλους της β' ερασιτεχνικής κατηγορίας!1ος Όμιλος22η Αγωνιστική Ακρίτας Ν.Κρώμνης 4 - 1 Απόλλων Ν.Σεβάστειας ΠΑΜΑ Αγ.Αθανασίου 2 - 4 Α.Ε.Αμπελόκηποι Φίλιπποι Δοξάτου 3 - 0 Ηρακλής Αδριανής Γ.Σ.Φίλιππος Δράμας 2 - 2 Μαυραετοί Αθ.Δουμπέσας Άρης Φτελιάς 2 - 0 Αστ.Κουδουνίων Άρης Μικροχωρίου 1 - 2 Ηρακλής Μαυροβάτου Απόλλων Νεροφράκτης 3 - 1 Άρης Αμπελακίων  ...

Read more

Αποτελέσματα αγώνων Β΄Ερασιτεχνικής κατηγορίας Δράμας

Συνεχίζεται το τοπικό πρωτάθλημα και στους δύο ομίλους της β' ερασιτεχνικής κατηγορίας!1ος Όμιλος 21η Αγωνιστική Άρης Αμπελακίων 3 - 1 Άρης Φτελιάς Ηρακλής Μαυροβάτου 1 - 0 Αστ.Κουδουνίων Απόλλων Ν.Σεβάστειας 1 - 2 Απόλλων Νεροφράκτης Α.Ε.Αμπελόκηποι 2 - 0 Άρης Μικροχωρίου Ηρακλής Αδριανής 0 - 3 Ακρίτας Ν.Κρώμνης Γ.Σ.Φίλιππος Δράμας 2 - 2 ΠΑΜΑ Αγ.Αθανασίου Μαυραετοί Αθ.Δουμπέσας 2 - 2 Φίλιπποι Δοξάτου Βαθμο ...

Read more

Αποτελέσματα αγώνων Β΄Ερασιτεχνικής κατηγορίας Δράμας

Συνεχίζεται το τοπικό πρωτάθλημα και στους δύο ομίλους της β' ερασιτεχνικής κατηγορίας!1ος Όμιλος20η αγωνιστική Απόλλων Νεροφράκτης -Ηρακλής Αδριανής  3-2 Άρης Αμπελακίων - Ηρακλής Μαυροβάτου  1-0 Αστ.Κουδουνίων - Α.Ε.Αμπελόκηποι  0-2 Άρης Μικροχωρίου - Γ.Σ.Φίλιππος Δράμας  3-0 Ακρίτας Ν.Κρώμνης - Φίλιπποι Δοξάτου  1-2 ΠΑΜΑ Αγ.Αθανασίου - Μαυραετοί Αθ.Δουμπέσας  1-2 Άρης Φτελιάς - Απόλλων Ν.Σεβάστειας  1-1Α ...

Read more

© 2010-2017 Powered By Indrama.gr team

Scroll to top