Αποτελέσματα αγώνων Β΄Ερασιτεχνικής κατηγορίας Δράμας Reviewed by Momizat on . B Ερασιτεχνική κατηγορία -  1oς Όμιλος 13η αγωνιστική ΠΑΜΑ Αγ.Αθανασίου 2 - 0 Ακρίτας Ν.ΚρώμνηςΆρης Μικροχωρίου 0 - 4 Φίλιπποι ΔοξάτουΑπόλλων Νεροφράκτης 6 - 0 B Ερασιτεχνική κατηγορία -  1oς Όμιλος 13η αγωνιστική ΠΑΜΑ Αγ.Αθανασίου 2 - 0 Ακρίτας Ν.ΚρώμνηςΆρης Μικροχωρίου 0 - 4 Φίλιπποι ΔοξάτουΑπόλλων Νεροφράκτης 6 - 0 Rating: 0

Αποτελέσματα αγώνων Β΄Ερασιτεχνικής κατηγορίας Δράμας

Αποτελέσματα αγώνων Β΄Ερασιτεχνικής κατηγορίας Δράμας

B Ερασιτεχνική κατηγορία –  1oς Όμιλος

13η αγωνιστική

ΠΑΜΑ Αγ.Αθανασίου 2 – 0 Ακρίτας Ν.Κρώμνης
Άρης Μικροχωρίου 0 – 4 Φίλιπποι Δοξάτου
Απόλλων Νεροφράκτης 6 – 0 Γ.Σ.Φίλιπποι Δράμας
Αστ.Κουδουνίων 4 – 1 Ηρακλής Αδριανής
Άρης Φτελιάς 3 – 3 Α.Ε.Αμπελόκηποι 
Άρης Αμπελακίων 1 – 1 Απόλλων Ν.Σεβάστειας
Μαυραετοί Αθ.Δουμπέσας 5 – 2 Ηρακλής Μαυροβάτου

Βαθμολογία Β’ 1ος Όμιλος

Φιλιπποι Δοξάτου  35

Α.Ε. Αμπελοκήπων   32

Αρης Φτελιάς   30

Απόλλων.Νεροφράκτης    29

Μαυραετοί Αθ.Δουμπέσας  24

ΠΑΜΑ Αγ.Αθανασίου   22

Αρης Αμπελακίων   19

Αστ. Κουδουνίων   19

Ακρίτας Ν.Κρώμνης  16

Ηρακλής Μαυροβάτου  12

Απόλλων Ν.Σεβάστειας   11

Αρης Μικροχωρίου   9

 Γ.Σ. Φίλιππος Δράμας   3

Ηρακλής Αδριανής   0

Επόμενη 14η αγωνιστική
Άρης Αμπελακίων – Μαυραετοί Αθ.Δουμπέσας
Ηρακλής Μαυροβάτου – Άρης Φτελιάς
Ηρακλής Αδριανής – Άρης Μικροχωρίου
Γ.Σ.Φίλιπποι Δράμας – Ακρίτας Ν.Κρώμνης
Α.Ε.Αμπελόκηποι  – Απόλλων Νεροφράκτης
Φίλιπποι Δοξάτου – ΠΑΜΑ Αγ.Αθανασίου
Απόλλων Ν.Σεβάστειας – Αστ.Κουδουνίων



B   Ερασιτεχνική κατηγορία  –  2oς Όμιλος

13η αγωνιστική

Μαυραετοί Μεγαλοκάμπου 0 – 6 Δόξα Κ.Βροντούς
Κεραυνός Αρκαδικού 9 – 0 ΠΑΟ Καλλιθέας
Άρης Μαυρολεύκης 3 – 4 Μακεδ.Αλιστράτης
Δόξα Μικρόπολης 3 – 0 Ηρακλής Μυλοποτάμου
 Αετοί Λευκογείων – ΠΑΟΠ Ν.Αμισού δεν διεξηχθή
Δόξα Μικροκλεισούρας 1 – 4 Ποντ.Αργυρούπολης
Μ.Αλεξ.Γραμμένης 1 – 0 ΑΕ Κ.Βρύσης
Κεραυνός Αρκαδικού 9 – 0 ΠΑΟ Καλλιθέας

Φωτορεπορτάζ  Παύλος Σιδηρόπουλος  Σμύρνης  34 Δράμα 

Τηλ:25210 33828  6932576242

Βαθμολογία Β’ 2ος Όμιλος 

Α.Ε. Κ.Βρύσης    34

Μακεδονικός Αλιστράτης    29

Αρης Μαυρολεύκης   27

ΠΑΟΠ Ν.Αμισού    25

Κεραυνός Αρκαδικού   24

Ποντιακός Αργ/πολης    24

Δόξα Κ.Βροντούς    24

Μ.Αλ/ρος Γραμμένης    21

Δόξα Μικρόπολης   21

Αετοί Λευκογείων   12

Μαυραετοί Μεγαλοκάμπου   10

ΠΑΟ Καλλιθέας    9

Δόξα Μικροκλεισούρας  4

Hρακλής Μυλοποτάμου    -6

Επόμενη 14η αγωνιστική
Μ.Αλεξ. Γραμμένης – Αετοί Λευκογείων
Ποντ.Αργυρούπολης – Δόξα Μικρόπολης
ΠΑΟΠ Ν.Αμισού – Άρης Μαυρολεύκης
Ηρακλής Μυλοποτάμου – Κεραυνός Αρκαδικού
Μακεδ.Αλιστράτης – Δόξα Κ.Βροντούς
ΠΑΟ Καλλιθέας – Μαυραετοί Μεγαλοκάμπου
Δόξα Μικροκλεισούρας – ΑΕ Κ.Βρύσης

© 2010-2017 Powered By Indrama.gr team

Scroll to top