Η Football League ανακοίνωσε την κλήρωση για το πρωτάθλημα της σεζόν 2017-2018 Reviewed by Momizat on . Tο πρωτάθλημα της Football League 2017-2018 ξεκινά στις 22 Οκτωβρίου μεταξύ των :Αιγινιακός, Αναγέννηση Καρδίτσας, Απόλλων Λάρισας, Απόλλων Πόντου, Άρης, Αχαρνα Tο πρωτάθλημα της Football League 2017-2018 ξεκινά στις 22 Οκτωβρίου μεταξύ των :Αιγινιακός, Αναγέννηση Καρδίτσας, Απόλλων Λάρισας, Απόλλων Πόντου, Άρης, Αχαρνα Rating: 0

Η Football League ανακοίνωσε την κλήρωση για το πρωτάθλημα της σεζόν 2017-2018

Η Football League ανακοίνωσε την κλήρωση για το πρωτάθλημα της σεζόν 2017-2018

Tο πρωτάθλημα της Football League 2017-2018 ξεκινά στις 22 Οκτωβρίου μεταξύ των :Αιγινιακός, Αναγέννηση Καρδίτσας, Απόλλων Λάρισας, Απόλλων Πόντου, Άρης, Αχαρναϊκός, Βέροια, Δόξα Δράμας, Εργοτέλης, Καλλιθέα, ΑΕ Καραϊσκάκης, ΑΟΧ-Κισσαμικός, ΟΦΗ, Παναιγιάλειος, Παναχαϊκή, Πανσερραϊκός, Σπάρτη, Τρίκαλα.

1η αγωνιστική
ΑΟΧ Κισσαμικός – Καραϊσκάκης
Εργοτέλης – Καλλιθέα
Αχαρναϊκός – Απόλλων Λάρισας
Παναχαϊκή -Τρίκαλα
Βέροια – Απόλλων Πόντου
Άρης -Αιγινιακός
Σπάρτη -Παναιγιάλειος
Δόξα Δράμας – Αν. Καρδίτσας
Πανσερραϊκός – ΟΦΗ

2η αγωνιστική
Εργοτέλης – ΑΟΧ Κισσαμικός
Καραϊσκάκης – Αχαρναϊκός
Καλλιθέα – Παναχαϊκή
Απόλλων Λάρισας – Βέροια
Τρίκαλα – Άρης
Απόλλων Πόντου – Σπάρτη
Αιγινιακός – Δόξα Δράμας
Παναιγιάλειος – Πανσερραϊκός
Αν. Καρδίτσας – ΟΦΗ

3η αγωνιστική
ΑΟΧ Κισσαμικός – Αχαρναϊκός
Παναχαϊκή – Εργοτέλης
Βέροια – Καραϊσκάκης
Άρης – Καλλιθέα
Σπάρτη – Απόλλων Λάρισας
Δόξα Δράμας – Τρίκαλα
Πανσερραϊκός – Απόλλων Πόντου
ΟΦΗ – Αιγινιακός
Αν. Καρδίτσας – Παναιγιάλειος

4η αγωνιστική
Παναχαϊκή – ΑΟΧ Κισσαμικός
Αχαρναϊκός -Βέροια
Εργοτέλης – Άρης
Καραϊσκάκης – Σπάρτη
Καλλιθέα – Δόξα Δράμας
Απόλλων Λάρισας – Πανσερραϊκός
Τρίκαλα – ΟΦΗ
Απόλλων Πόντου -Αν. Καρδίτσας
Αιγινιακός – Παναιγιάλειος

5η αγωνιστική
ΑΟΧ Κισσαμικός – Βέροια
Άρης – Παναχαϊκή
Σπάρτη – Αχαρναϊκός
Δόξα Δράμας – Εργοτέλης
Πανσερραϊκός – Καραϊσκάκης
ΟΦΗ 1- Καλλιθέα
Αν. Καρδίτσας – Απόλλων Λάρισας
Παναιγιάλειος – Τρίκαλα
Αιγινιακός – Απόλλων Πόντου

6η αγωνιστική
Άρης – ΑΟΧ Κισσαμικός
Βέροια – Σπάρτη
Παναχαϊκή – Δόξα Δράμας
Αχαρναϊκός – Πανσερραϊκός
Εργοτέλης – ΟΦΗ
Καραϊσκάκης – Αν. Καρδίτσας
Καλλιθέα – Παναιγιάλειος
Απόλλων Λάρισας – Αιγινιακός
Τρίκαλα – Απόλλων Πόντου

7η αγωνιστική
ΑΟΧ Κισσαμικός – Σπάρτη
Δόξα Δράμας – Άρης
Πανσερραϊκός – Βέροια
ΟΦΗ – Παναχαϊκή
Αν. Καρδίτσας – Αχαρναϊκός
Παναιγιάλειος – Εργοτέλης
Αιγινιακός – Καραϊσκάκης
Απόλλων Πόντου -Καλλιθέα
Τρίκαλα – Απόλλων Λάρισας

8η αγωνιστική
Δόξα Δράμας – ΑΟΧ Κισσαμικός
Σπάρτη – Πανσερραϊκός
Άρης – ΟΦΗ
Βέροια – Αν. Καρδίτσας
Παναχαϊκή – Παναιγιάλειος
Αχαρναϊκός – Αιγινιακός
Εργοτέλης – Απόλλων Πόντου
Καραϊσκάκης – Τρίκαλα
Καλλιθέα – Απόλλων Λάρισας

9η αγωνιστική
ΑΟΧ Κισσαμικός – Πανσερραϊκός
ΟΦΗ – Δόξα Δράμας
Αν. Καρδίτσας – Σπάρτη
Παναιγιάλειος – Άρης
Αιγινιακός – Βέροια
Απόλλων Πόντου – Παναχαϊκή
Τρίκαλα – Αχαρναϊκός
Απόλλων Λάρισας – Εργοτέλης
Καλλιθέα – Καραϊσκάκης

10η αγωνιστική
ΟΦΗ – ΑΟΧ Κισσαμικός
Πανσερραϊκός – Αν. Καρδίτσας
Δόξα Δράμας -Παναιγιάλειος
Σπάρτη – Αιγινιακός
Άρης -Απόλλων Πόντου
Βέροια – Τρίκαλα
Παναχαϊκή – Απόλλων Λάρισας
Αχαρναϊκός – Καλλιθέα
Καραϊσκάκης – Εργοτέλης

11η αγωνιστική
ΑΟΧ Κισσαμικός- Αν. Καρδίτσας
Παναιγιάλειος – ΟΦΗ
Αιγινιακός – Πανσερραϊκός
Απόλλων Πόντου – Δόξα Δράμας
Τρίκαλα- Σπάρτη
Απόλλων Λάρισας – Άρης
Καλλιθέα- Βέροια
Καραϊσκάκης- Παναχαϊκή
Εργοτέλης- Αχαρναϊκός

12η αγωνιστική
Παναιγιάλειος – ΑΟΧ Κισσαμικός
Αν. Καρδίτσας – Αιγινιακός
ΟΦΗ – Απόλλων Πόντου
Πανσερραϊκός – Τρίκαλα
Δόξα Δράμας – Απόλλων Λάρισας
Σπάρτη -Καλλιθέα
Άρης – Καραϊσκάκης
Βέροια – Εργοτέλης
Αχαρναϊκός – Παναχαϊκή

13η αγωνιστική
ΑΟΧ Κισσαμικός – Αιγινιακός
Απόλλων Πόντου – Παναιγιάλειος
Τρίκαλα – Αν. Καρδίτσας
Απόλλων Λάρισας – ΟΦΗ
Καλλιθέα – Πανσερραϊκός
Καραϊσκάκης – Δόξα Δράμας
Εργοτέλης – Σπάρτη
Αχαρναϊκός – Άρης
Παναχαϊκή – Βέροια

14η αγωνιστική
Απόλλων Πόντου – ΑΟΧ Κισσαμικός
Αιγινιακός – Τρίκαλα
Παναιγιάλειος – Απόλλων Λάρισας
Αν. Καρδίτσας – Καλλιθέα
ΟΦΗ – Καραϊσκάκης
Πανσερραϊκός – Εργοτέλης
Δόξα Δράμας – Αχαρναϊκός
Σπάρτη – Παναχαϊκή
Βέροια – Άρης

15η αγωνιστική
ΑΟΧ Κισσαμικός – Τρίκαλα
Απόλλων Λάρισας – Απόλλων Πόντου
Καλλιθέα – Αιγινιακός
Καραϊσκάκης – Παναιγιάλειος
Εργοτέλης – Αν. Καρδίτσας
Αχαρναϊκός – ΟΦΗ
Παναχαϊκή – Πανσερραϊκός
Βέροια – Δόξα Δράμας
Άρης – Σπάρτη

16η αγωνιστική
Απόλλων Λάρισας – ΑΟΧ Κισσαμικός
Τρίκαλα – Καλλιθέα
Απόλλων Πόντου – Καραϊσκάκης
Αιγινιακός – Εργοτέλης
Παναιγιάλειος – Αχαρναϊκός
Αν. Καρδίτσας – Παναχαϊκή
ΟΦΗ – Βέροια
Πανσερραϊκός – Άρης
Σπάρτη – Δόξα Δράμας

17η αγωνιστική
ΑΟΧ Κισσαμικός – Καλλιθέα
Καραϊσκάκης – Απόλλων Λάρισας
Εργοτέλης – Τρίκαλα
Αχαρναϊκός – Απόλλων Πόντου
Παναχαϊκή – Αιγινιακός
Βέροια – Παναιγιάλειος
Άρης – Αν. Καρδίτσας
Σπάρτη – ΟΦΗ
Δόξα Δράμας – Πανσερραϊκός

18η αγωνιστική
Καραϊσκάκης – ΑΟΧ Κισσαμικός
Καλλιθέα – Εργοτέλης
Απόλλων Λάρισας – Αχαρναϊκός
Τρίκαλα – Παναχαϊκή
Απόλλων Πόντου – Βέροια
Αιγινιακός – Άρης
Παναιγιάλειος – Σπάρτη
Αν. Καρδίτσας – Δόξα Δράμας
ΟΦΗ – Πανσερραϊκός

19η αγωνιστική
ΑΟΧ Κισσαμικός – Εργοτέλης
Αχαρναϊκός – Καραϊσκάκης
Παναχαϊκή – Καλλιθέα
Βέροια – Απόλλων Λάρισας
Άρης – Τρίκαλα
Σπάρτη – Απόλλων Πόντου
Δόξα Δράμας – Αιγινιακός
Πανσερραϊκός – Παναιγιάλειος
ΟΦΗ – Αν. Καρδίτσας

20η αγωνιστική
Αχαρναϊκός – ΑΟΧ Κισσαμικός
Εργοτέλης – Παναχαϊκή
Καραϊσκάκης – Βέροια
Καλλιθέα – Άρης
Απόλλων Λάρισας – Σπάρτη
Τρίκαλα – Δόξα Δράμας
1Απόλλων Πόντου – Πανσερραϊκός
Αιγινιακός – ΟΦΗ
Παναιγιάλειος – Αν. Καρδίτσας

21η αγωνιστική
ΑΟΧ Κισσαμικός- Παναχαϊκή
Βέροια – Αχαρναϊκός
Άρης – Εργοτέλης
Σπάρτη – Καραϊσκάκης
Δόξα Δράμας – Καλλιθέα
Πανσερραϊκός -Απόλλων Λάρισας
ΟΦΗ -Τρίκαλα
Αν. Καρδίτσας -Απόλλων Πόντου
Παναιγιάλειος- Αιγινιακός

22η αγωνιστική
Βέροια- ΑΟΧ Κισσαμικός
Παναχαϊκή – Άρης
Αχαρναϊκός – Σπάρτη
Εργοτέλης – Δόξα Δράμας
Καραϊσκάκης – Πανσερραϊκός
Καλλιθέα – ΟΦΗ
Απόλλων Λάρισας – Αν. Καρδίτσας
Τρίκαλα – Παναιγιάλειος
Απόλλων Πόντου – Αιγινιακός

23η αγωνιστική
ΑΟΧ Κισσαμικός – Άρης
Σπάρτη – Βέροια
Δόξα Δράμας – Παναχαϊκή
Πανσερραϊκός – Αχαρναϊκός
ΟΦΗ -Εργοτέλης
Αν. Καρδίτσας – Καραϊσκάκης
Παναιγιάλειος – Καλλιθέα
Αιγινιακός – Απόλλων Λάρισας
Απόλλων Πόντου – Τρίκαλα

24η αγωνιστική
Σπάρτη – ΑΟΧ Κισσαμικός
Άρης – Δόξα Δράμας
Βέροια – Πανσερραϊκός
Παναχαϊκή – ΟΦΗ
Αχαρναϊκός – Αν. Καρδίτσας
Εργοτέλης -Παναιγιάλειος
Καραϊσκάκης – Αιγινιακός
Καλλιθέα – Απόλλων Πόντου
Απόλλων Λάρισας – Τρίκαλα

25η αγωνιστική
ΑΟΧ Κισσαμικός – Δόξα Δράμας
Πανσερραϊκός – Σπάρτη
ΟΦΗ – Άρης
Αν. Καρδίτσας – Βέροια
Παναιγιάλειος – Παναχαϊκή
Αιγινιακός – Αχαρναϊκός
Απόλλων Πόντου – Εργοτέλης
Τρίκαλα – Καραϊσκάκης
Απόλλων Λάρισας – Καλλιθέα

26η αγωνιστική
Πανσερραϊκός – ΑΟΧ Κισσαμικός
Δόξα Δράμας – ΟΦΗ
Σπάρτη – Αν. Καρδίτσας
Άρης – Παναιγιάλειος
Βέροια – Αιγινιακός
Παναχαϊκή – Απόλλων Πόντου
Αχαρναϊκός – Τρίκαλα
Εργοτέλης – Απόλλων Λάρισας
Καραϊσκάκης -Καλλιθέα

27η αγωνιστική
ΑΟΧ Κισσαμικός – ΟΦΗ
Αν. Καρδίτσας – Πανσερραϊκός
Παναιγιάλειος – Δόξα Δράμας
Αιγινιακός – Σπάρτη
Απόλλων Πόντου – Άρης
Τρίκαλα – Βέροια
Απόλλων Λάρισας – Παναχαϊκή
Καλλιθέα -Αχαρναϊκός
Εργοτέλης – Καραϊσκάκης

28η αγωνιστική
Αν. Καρδίτσας – ΑΟΧ Κισσαμικός
ΟΦΗ – Παναιγιάλειος
Πανσερραϊκός – Αιγινιακός
Δόξα Δράμας – Απόλλων Πόντου
Σπάρτη – Τρίκαλα
Άρης – Απόλλων Λάρισας
Βέροια – Καλλιθέα
Παναχαϊκή – Καραϊσκάκης
Αχαρναϊκός – Εργοτέλης

29η αγωνιστική
ΑΟΧ Κισσαμικός – Παναιγιάλειος
Αιγινιακός – Αν. Καρδίτσας
Απόλλων Πόντου – ΟΦΗ
Τρίκαλα – Πανσερραϊκός
πόλλων Λάρισας – Δόξα Δράμας
Καλλιθέα – Σπάρτη
Καραϊσκάκης – Άρης
ργοτέλης – Βέροια
Παναχαϊκή – Αχαρναϊκός

30η αγωνιστική
Αιγινιακός – ΑΟΧ Κισσαμικός
Παναιγιάλειος – Απόλλων Πόντου
Αν. Καρδίτσας – Τρίκαλα
ΟΦΗ – Απόλλων Λάρισας
Πανσερραϊκός – Καλλιθέα
Δόξα Δράμας – Καραϊσκάκης
Σπάρτη – Εργοτέλης
Άρης – Αχαρναϊκός
Βέροια – Παναχαϊκή

31η αγωνιστική
ΑΟΧ Κισσαμικός – Απόλλων Πόντου
Τρίκαλα – Αιγινιακός
Απόλλων Λάρισας – Παναιγιάλειος
Καλλιθέα – Αν. Καρδίτσας
Καραϊσκάκης – ΟΦΗ
Εργοτέλης – Πανσερραϊκός
Αχαρναϊκός – Δόξα Δράμας
Παναχαϊκή – Σπάρτη
Άρης – Βέροια

32η αγωνιστική
Τρίκαλα – ΑΟΧ Κισσαμικός
Απόλλων Πόντου – Απόλλων Λάρισας
Αιγινιακός – Καλλιθέα
Παναιγιάλειος – Καραϊσκάκης
Αν. Καρδίτσας – Εργοτέλης
ΟΦΗ – Αχαρναϊκός
Πανσερραϊκός – Παναχαϊκή
Δόξα Δράμας – Βέροια
Σπάρτη – Άρης

33η αγωνιστική
ΑΟΧ Κισσαμικός – Απόλλων Λάρισας
Καλλιθέα – Τρίκαλα
Καραϊσκάκης – Απόλλων Πόντου
Εργοτέλης – Αιγινιακός
Αχαρναϊκός – Παναιγιάλειος
Παναχαϊκή – Αν. Καρδίτσας
Βέροια – ΟΦΗ
Άρης – Πανσερραϊκός
Δόξα Δράμας – Σπάρτη

34η αγωνιστική
Καλλιθέα – ΑΟΧ Κισσαμικός
Απόλλων Λάρισας – Καραϊσκάκης
Τρίκαλα – Εργοτέλης
Απόλλων Πόντου – Αχαρναϊκός
Αιγινιακός – Παναχαϊκή
Παναιγιάλειος – Βέροια
Αν. Καρδίτσας – Άρης
ΟΦΗ – Σπάρτη
Πανσερραϊκός – Δόξα Δράμας

© 2010-2017 Powered By Indrama.gr team

Scroll to top