Πρόγραμμα Ακαδημίας ΠΑΟΠ Ν.Αμισού 21-22 Ωκτωμβρίου 2017

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΠΑΟΠ  ΓΙΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ 21 & 22 ΟΚΤΩΜΒΡΙΟΥ 2017 ΣΑΒΒΑΤΟ 21  ΟΚΤΩΜΒΡΙΟΥ 2017 ΤΜΗΜΑ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ 2003-04 ΠΑΟΠ-ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΣ 10.45 ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ 2004 ΠΑΟΠ-ΔΟΞΑ 2016 12.30 ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ 2005 ΜΙΚΡΟΠΟΛΗ-ΠΑΟΠ 10.45 ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ 2006 ΠΑΟΠ-ΧΩΡΙΣΤΗ 11.00 ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ 2010 ΔΟΞΑΤΟ-ΠΑΟΠ 12.30 ΔΟΞΑΤΟΥ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 22  ΟΚΤΩΜΒΡΙΟ ...

Read more

Ακαδημία Ηρακλή Μαυροβάτου

Την Δευτέρα 2 Σεπτεμβρίου 2013 και ώρα 19.00 μ.μ. σας καλούμε στον αγιασμό της Ακαδημίας μας.  Είναι μία καλή ευκαιρία για να σας γνωρίσουμε και να σας ενημερώσουμε για το σύστημα εκμάθησης ποδοσφαίρου των παιδιών μας.  Όλοι θα βρισκόμαστε στην διάθεση σας για οποιαδήποτε απορία και πληροφορία που χρειάζεστε και ιδιαίτερα ο κος Νικολαϊδης θα αφιερώσει χρόνο για να σας ενημερώσει για το ξεκίνημα της φετινής ...

Read more

Πρόγραμμα ακαδημίας Μέγας Αλέξανδρος ΠΑΟΚ

Πρόγραμμα Σαββατοκύριακου 6-7 Απριλίου 2013 ΣΑΒΒΑΤΟ 6 Απριλίου 2013 ΗΛΙΚΙΕΣ                 ΑΓΩΝΑΣ         ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ             ΓΗΠΕΔΟ                ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 2002-03                ΤΟΥΡΝΟΥΑ  ΑΡΗΣ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ   ΜΑΛΛΙΟΥ 5Χ5          10:30 2005-06Λ              ΦΙΛΙΚΟΣ       ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ      FAIRPLAY 5X5          11:30 Τμήμα  Κοριτσιών ΦΙΛΙΚΟΣ     ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ      FAIRPLAY 5X5          10:30   ΚΥΡΙΑΚΗ ...

Read more

Πρόγραμμα αγώνων ακαδημίας Δόξας Δράμας

ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΜΑΡΤΙΟΥ 2013 ΤΜΗΜΑ                     ΕΚΔΗΛΩΣΗ                        ΩΡΑ           ΓΗΠΕΔΟ                    ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2                ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ-ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ    16.00     ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗ             ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ 1998-99           ΔΟΞΑ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ           12.15   Βοηθητικό ΔΟΞΑΣ       ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ 1999                  ΔΟΞΑ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ          11.00    Βοηθητικό ΔΟΞΑΣ         ΜΠΟΣΚΟΣ 20 ...

Read more

Πρόγραμμα αγώνων ακαδημίας Δόξας Δράμας

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ 9 & 10 ΜΑΡΤΙΟΥ 2013 ΣΑΒΒΑΤΟ 9 ΜΑΡΤΙΟΥ 2013 ΤΜΗΜΑ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 KΑΣΤΡΙΝΟΣ-ΠΑΡΑΝΕΣΤΙ 16.00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΔΡΑΜΑΣ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ 2002 ΑΣΠΡΟΙ ΧΩΡΙΣΤΗ-ΔΟΞΑ 13.00 ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΤΣΙΠΛΑΚΗΣ 2003 ΔΟΞΑ-ΚΥΡΓΙΑ 10.00 5Χ5 ΜΑΛΛΙΟΥ ΤΣΙΠΛΑΚΗΣ 2004 ΑΣΠΡΟΙ  ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΔΟΞΑ- Π.Α.Ο.Κ. Μ. ΑΛ/ΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΣ 10.00 5Χ5 ΜΑΛΛΙΟΥ ΠΕΤΡΙΔΗΣ 2005 ΠΑΟΚ ΜΕΓΑ ΑΛΕΞ-ΔΟΞΑ 11.00 FAIR PLAY ΜΠΟΣΚ ...

Read more

Πρόγραμμα αγώνων Ακαδημίας Δόξας Δράμας

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ 23 & 24 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2013 ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2013 ΤΜΗΜΑ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ-ΦΤΕΛΙΑ 15.30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΔΡΑΜΑΣ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ 1999 ΔΟΞΑ-ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ 11.00 ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ 2002 ΑΣΠΡΟΙ ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ-ΔΟΞΑ 12.30 ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΥ ΤΣΙΠΛΑΚΗΣ 2002 ΜΑΥΡΟΙ ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ-ΔΟΞΑ 13.30 ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΥ ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ 2003 ΑΣΠΡΟΙ ΔΟΞΑ-ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 10.30 ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ ...

Read more

Πρόγραμμα αγώνων ακαδημίας Μέγας Αλέξανδρος ΠΑΟΚ

ΣΑΒΒΑΤΟ 16 Φεβρουαρίου 2013 ΗΛΙΚΙΕΣ          ΑΓΩΝΑΣ               ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ               ΓΗΠΕΔΟ         ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 2002-03       ΤΟΥΡΝΟΥΑ      ΟΧΥΡΟ-ΦΙΛΛΙΠΟΣ     ΜΑΛΛΙΟΥ 5Χ5      11:00 2005-06Λ      ΦΙΛΙΚΟΣ                   ΟΧΥΡΟ                    FAIRPLAY 5X5     10:00 2004-05Θ      ΦΙΛΙΚΟΣ                  ΒΟΡΕΙΟΙ                   ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ     11:30 2006-2007-2008 ΦΙΛΙΚΟΣ       ΒΟΡΕΙΟΙ             ...

Read more

Πρόγραμμα αγώνων ακαδημίας Δόξας Δράμας

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ 16 & 17 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2013 ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2013 ΤΜΗΜΑ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΠΑΡΑΝΕΣΤΙ-ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 15.30 ΜΕΣΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ 1998 ΔΟΞΑ-ΠΕΤΡΟΥΣΑ 11.00 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΔΟΞΑΣ ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ 2002 ΑΣΠΡΟΙ ΣΙΤΑΓΡΟΙ-ΔΟΞΑ 11.30 ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΤΣΙΠΛΑΚΗΣ 2003 ΑΣΠΡΟΙ ΣΙΤΑΓΡΟΙ-ΔΟΞΑ 10.30 ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΤΣΙΠΛΑΚΗΣ 2005 ΧΩΡΙΣΤΗ-ΔΟΞΑ 13.00 ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΜΠΟΣΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 20 ...

Read more

Πρόγραμμα αγώνων ακαδημίας Δόξας Δράμας

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ 9 & 10 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2013 ΣΑΒΒΑΤΟ 9 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2013 ΤΜΗΜΑ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΟΧΥΡΟ-ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 15.15 ΟΧΥΡΟΥ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ 1998 ΔΟΞΑ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 12.30 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΔΟΞΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ 2000 ΔΟΞΑ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 11.00 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΔΟΞΑΣ ΜΠΟΣΚΟΣ 2002 ΜΑΥΡΟΙ ΔΟΞΑ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 11.00 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΔΟΞΑΣ ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ 2005 ΦΙΛΙΠΠΟΣ-ΔΟΞΑ 13.00 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΠΟΣΚ ...

Read more

Πρόγραμμα αγώνων ακαδημίας Δόξας Δράμας

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ 2 & 3 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2013 ΣΑΒΒΑΤΟ 2 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2013 ΤΜΗΜΑ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ-ΧΩΡΙΣΤΗ 15.15 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΔΡΑΜΑΣ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ 1999 ΔΟΞΑ-ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ 11.00 ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ 2000 ΣΙΤΑΓΡΟΙ-ΔΟΞΑ 12.30 ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΜΠΟΣΚΟΣ 2002 ΑΣΠΡΟΙ ΦΙΛΙΠΠΟΣ-ΔΟΞΑ 11.00 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΤΣΙΠΛΑΚΗΣ 2003 ΜΑΥΡΟΙ ΦΙΛΙΠΠΟΣ-ΔΟΞΑ 12.00 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 2003 ΑΣΠΡΟΙ ΔΟΞΑ-ΚΑΛΛΙΦΥ ...

Read more

© 2010-2017 Powered By Indrama.gr team

Scroll to top