Αποτελέσματα αγώνων Β΄Ερασιτεχνικής κατηγορίας Δράμας

Συνεχίζεται το τοπικό πρωτάθλημα και στους δύο ομίλους της β' ερασιτεχνικής κατηγορίας!1ος Όμιλος19η αγωνιστική Απόλλων Ν.Σεβάστειας 1 - 2 Ηρακλής Μαυροβάτου Α.Ε.Αμπελόκηποι 3 - 1 Άρης Αμπελακίων Ηρακλής Αδριανής 1 - 3 Άρης Φτελιάς Γ.Σ.Φίλιππος Δράμας 0 - 2 Αστ.Κουδουνίων Φίλιπποι Δοξάτου 3 - 0 Απόλλων Νεροφράκτης ΠΑΜΑ Αγ.Αθανασίου 1 - 1 Άρης Μικροχωρίου Μαυραετοί Αθ.Δουμπέσας 1 - 3 Ακρίτας Ν.Κρώμνης Βαθμολ ...

Read more

Αποτέλεσματα αγώνων Α’ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας Δράμας

20η αγωνιστική 11-03-2017Δόξα Σιταγρών 4 - 2 Ακρίτας Κ.Νευροκοπίου Κεραυνός Μοναστηρακίου 3 - 0 Ατρ. Περιθωρίου α.α. Γ.Σ.Προσοτσάνης 2 - 0 Άρης Φωτολίβους Α.Ο.Πανδραμαϊκός 1 - 1 Δόξα Αντ.Καστρινός Μ.Αλεξ.Αγ.Αθανασίου 3 - 0 Ορφέας Χωριστής ΑΕ Κυργίων 0 - 6 Α.Ε.Καλαμπακίου Μ.Αλεξ.Ξηροποτάμου 1- 1 Δόξα Βώλακα Δόξα Πετρούσας 1 - 1 Εθν.Αστέρας Καλλιφύτου   Βαθμολογία  Μ.Αλεξ/δρος Ξηρ/μου   51 Γ.Σ. Προσοτσάν ...

Read more

Ήττα γνώρισε η Δόξα στον Καμπανιακό.. δε χάνουμε όμως την πίστη μας

Καμπανιακός (Γιάννης Κερλίδης): Μπόικος, Ασλαμπάλογλου, Ρακαβίνας, Πανούσης, Προβατίδης (78’ Δαδάκος), Λεφίδης, Κασαπίδης, Μενικάλι (30’ Μπιτσικόπουλος), Στεφανίδης, Μπάλιος, Αλμπάνης (75' Νικολόπουλος) Δόξα Δράμας (Παναγιώτης Τζαναβάρας): Σικαλιάς, Βιτλής, Κωστόπουλος, Παπαζούδης, Παγώνης, Παναγιωτούδης, Πινδώνης, Δουκάκης, Καρλόπουλος, Μπουσινάκης (46’ Ιότι), Ίγκορ (56’ Παβίσεβιτς) Διαιτητής: Κουμπαράκης ...

Read more

Αποτελέσματα αγώνων Β΄Ερασιτεχνικής κατηγορίας Δράμας

B Ερασιτεχνική κατηγορία -  1oς Όμιλος 15η αγωνιστικήΑστ.Κουδουνίων  0 -  2 Άρης ΑμπελακίωνΑπόλλων Νεροφράκτης 4 - 2 Ηρακλής ΜαυροβάτουΠΑΜΑ Αγ.Αθανασίου 6 - 0 Ηρακλής ΑδριανήςΑκρίτας Ν.Κρώμνης 2-3 Α.Ε.ΑμπελόκηποιΦίλιπποι Δοξάτου 3 - 1 Γ.Σ.Φίλιπποι ΔράμαςΆρης Μικροχωρίου 0 - 2 Απόλλων Ν.ΣεβάστειαςΜαυραετοί Αθ.Δουμπέσας - Άρης Φτελιάς δεν διεξήχθη Ακρίτας Ν.Κρώμνης 2-3 Α.Ε.Αμπελόκηποι   Φωτορεπορτάζ  Παύ ...

Read more

Αποτέλεσματα αγώνων Α’ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας Δράμας

16η αγωνιστικήΑ. Ο.Πανδραμαϊκός 1 - 0 Εθν.Αστ.ΚαλλιφύτουΜ.Αλεξ.Αγ.Αθανασίου 0 - 2 Γ.Σ.ΠροσοτσάνηςΑ.Ε.Κυργίων 0 - 0 Κεραυνός Μονασ/κιουΔόξα Βώλακα 4 - 0 Δόξα ΣιταγρώνΜ.Αλεξ.Ξηροποτάμου 3 - 0 Δόξα ΠετρούσαςΑ.Ε.Καλαμπακίου 2 -1 Ακρ.Κ.ΝευροκοπίουΟρφέας Χωριστής 3 - 0 Ατρ.Περιθωρίου α.α.Άρης Φωτολίβους 1 - 2 Δόξα Αντ.Καστρινός Βαθμολογία  Μ.Αλεξ/δρος Ξηρο/μου   41 Γ.Σ. Προσοτσάνης   39 Α.Ε.Καλαμπακίου 32 Δόξα Πε ...

Read more

Αποτελέσματα αγώνων Β΄Ερασιτεχνικής κατηγορίας

B Ερασιτεχνική κατηγορία -  1oς Όμιλος  7η αγωνιστική Μαυραετοί Αθ.Δουμπέσας - ΠΑΜΑ Αγ.Αθανασίου  0-1 Φιλιπποι Δοξάτου - Ακρίτας Ν.Κρώμνης  6-1 Γ.Σ. Φίλιππος Δράμας - Αρης Μικροχωρίου  0-2 Ηρακλής Αδριανής - Απόλλων Νεροφράκτης  1-6  Α.Ε. Αμπελοκήπων - Αστ. Κουδουνίων  3-2 Ηρακλής Μαυροβάτου - Άρης Αμπελακίων  1-2 Απόλλων Ν.Σεβάστειας - Αρης Φτελιάς  0-3 Βαθμολογία Β' 1ος Όμιλος Α.Ε. Αμπελοκήπων   19 Φιλιππ ...

Read more

Αποτελέσματα αγώνων Α΄Ερασιτεχνικής κατηγορίας

7η αγωνιστική  Α.Ε. Καλαμπακίου - Κεραυνός Μον/κιου  3-1 Εθν.Αστ. Καλλιφύτου - Ατρόμητος Περιθωρίου  0-3 α.α Άρης Φωτολίβους - Ακρίτας Κ.Νευροκοπίου  1-2 Ορφέας Χωριστής - Δόξα Σιταγρών  0-0 Μ.Αλεξ/δρος Ξηρο/μου - Γ.Σ. Προσοτσάνης  1-2 Δόξα Βώλακα - Α.Ο. Πανδραμαϊκος  3-1 Μ.Αλεξ/δρος Αγ.Αθανασίου - Α.Ε. Κυργίων  2-1 Δόξα Αντ. Καστρινός - Δόξα Πετρούσας  1-2 Βαθμολογία  Γ.Σ. Προσοτσάνης   21 Μ.Αλεξ/δρος Αγ.Α ...

Read more

Αποτελέσματα αγώνων Β΄Ερασιτεχνικής κατηγορίας

B Ερασιτεχνική κατηγορία -  1oς Όμιλος 4η αγωνιστική  Απόλλων Νεροφράκτης - Μαυραετοί Αθ.Δουμπέσας  3-3 Α.Ε. Αμπελοκήπων - Ηρακλής Αδριανής  6-1 Απόλλων Ν.Σεβάστειας - Γ.Σ. Φίλιππος Δράμας  2-1 Ηρακλής Μαυροβάτου - Φιλιπποι Δοξάτου  1-7 Άρης Αμπελακίων - ΠΑΜΑ Αγ.Αθανασίου  1-2 Αστ. Κουδουνίων - Αρης Μικροχωρίου  2-0 Αρης Φτελιάς - Ακρίτας Ν.Κρώμνης  1-0 Βαθμολογία Β' 1ος Όμιλος Φιλιπποι Δοξάτου  10 Α.Ε. Αμπ ...

Read more

Αποτελέσματα αγώνων Α΄Ερασιτεχνικής κατηγορίας

4η Αγωνιστική  Μ.Αλεξ/δρος Αγ.Αθανασίου - Άρης Φωτολίβους  3-0 Μ.Αλεξ/δρος Ξηρο/μου - Α.Ε. Καλαμπακίου  2-2 Α.Ε. Κυργίων - Δόξα Αντ. Καστρινός 2-1 Α.Ο. Πανδραμαϊκος 3 - 0 Ατρόμητος Περιθωρίου α.α. Γ.Σ. Προσοτσάνης - Ακρίτας Κ.Νευροκοπίου  4-1 Κεραυνός Μον/κιου - Δόξα Πετρούσας 0-2 Δόξα Σιταγρών - Εθν.Αστ. Καλλιφύτου  1-2 Δόξα Βώλακα - Ορφέας Χωριστής 2-1 Βαθμολογία  Γ.Σ. Προσοτσάνης   12 Δόξα Πετρούσας   9 ...

Read more

Αποτελέσματα αγώνων Β΄Ερασιτεχνικής κατηγορίας

B Ερασιτεχνική κατηγορία -  1oς Όμιλος 3η αγωνιστική  Μαυραετοί Δουμπέσας 2 - 2 Αστέρας Κουδουνίων Γ.Σ.Φίλιππος Δράμας 1  - 0 Ηρακλής Αδριανής Φίλιπποι Δοξάτου 1 - 1 Α.Ε. Αμπελοκήπων ΠΑΜΑ Αθανασίου 1 -  0 Απόλλων Ν.Σεβάστειας Ακρίτας Ν.Κρώμνης 3 - 1 Ηρακλής Μαυροβάτου Άρης Μικροχωρίου 1  - 1 Άρης Αμπελακίων Απόλλων Νεροφράκτης 2 - 0 Άρης Φτελιάς Γ.Σ.Φίλιππος Δράμας 1  - 0 Ηρακλής Αδριανής Φωτορεπορτάζ  Παύλ ...

Read more

© 2010-2017 Powered By Indrama.gr team

Scroll to top