Αποτελέσματα αγώνων Β1 & Β2 ΕΠΣΔ κατηγορίας

8η αγωνιστική ΠΑΜΑ ΑΓ.Αθανασίου - Κεραυνός Μοναστηρακίου 0-2 Αρης Μικροχωρίου - Ηρακλής Μαυροβάτου 2-6 Άρης Αμπελακίων - ΑΕ Κυργίων 1-9 Γ.Σ.Φίλιππος Δράμας - Απόλλων Νεροφράκτης 2-2 ΠΑΟΠ Ν.Αμισού - Άρης Φτελιάς 6-0 Απόλλων Ν.Σεβάστειας - Άρης Καλαμώνα 1-4 ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β1 ΑΕ Κυργίων 24 ΠΑΟΠ Ν.Αμισού 21 Κεραυνός Μοναστηρακίου 18 Άρης Φτελιάς  16 Άρης Καλαμώνα  16 Ηρακλής Μαυροβάτου  11 Άρης Αμπελακίων  10 ΠΑΜΑ ...

Read more

Αποτελέσματα αγώνων Α’ Κατηγορίας Ε.Π.Σ.Δ

10η αγωνιστική ΑΕ Αμπελοκήπων - ΔΟΞΑ Σιταγρών 1-2 ΔΟΞΑ Αντ. Καστρινος - Φίλιπποι Δοξάτου 0-1 Ορφέας Χωριστής - Εθν.Αστ. Καλλιφύτου 1-2 Ακρ. Κ.Νευροκοπίου - Γ.Σ. Προσοτσάνης 0-1 ΑΕ Καλαμπακίου - Α.Ο. Πανδραμαϊκός 0-0 ΔΟΞΑ Πετρούσας - ΔΟΞΑ Βώλακα 1-2 ΑΕ Κ.Βρύσης - ΑΡΗΣ Φωτολίβους 2-1 Μ.Αλεξ. Αγ.Αθανασίου - Μακεδονικός Αλιστράτης 2-1 Βαθμολογία  ΑΕ Καλαμπακίου 25 Γ.Σ. Προσοτσάνης 22 ΔΟΞΑ Πετρούσας 19 ΔΟΞΑ Αντ. ...

Read more

Αποτελέσματα αγώνων Β2 ΕΠΣΔ κατηγορίας

8η αγωνιστική Ποντιακός Αργυρούπολης - Ηρακλής Μυλοποτάμου δ.δ. Ακρίτας Ν.Κρώμνης - Δόξα Μικροκλεισούρας 2-1 Δόξα Μικρόπολης - Κεραυνός Αρκαδικού 0-2 Μαυραετοί Δουμπέσας - Άρης Μαυρολεύκης 4-2 Δόξα Κ.Βροντούς - Αετοί Λευκογείων 3-5 Μεγ.Αλ.Γραμμένης - Μαυραετοί Μεγαλοκάμπου 2-0 ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β2 Ακρίτας Ν.Κρώμνης  20 Κεραυνός Αρκαδικού  20 Δόξα Μικρόπολης  18 Μαυραετοί Δουμπέσας  18 Αετοί Λευκογείων 16 Δόξα Κ.Βρ ...

Read more

Αποτελέσματα αγώνων Α’ Κατηγορίας Ε.Π.Σ.Δ

9η αγωνιστική ΔΟΞΑ Σιταγρών - ΔΟΞΑ Αντ. Καστρινος 4-2 ΑΕ Αμπελοκήπων - Ορφέας Χωριστής 1-2 Φίλιπποι Δοξάτου - Ακρ. Κ.Νευροκοπίου 3-0 Εθν.Αστ. Καλλιφύτου - ΑΕ Καλαμπακίου 0-1 Γ.Σ. Προσοτσάνης - ΔΟΞΑ Πετρούσας 2-2 Α.Ο. Πανδραμαϊκός - ΑΕ Κ.Βρύσης 2-0 ΔΟΞΑ Βώλακα - Μ.Αλεξ. Αγ.Αθανασίου 3-1 ΑΡΗΣ Φωτολίβους - Μακεδονικός Αλιστράτης 3-2 Βαθμολογία  ΑΕ Καλαμπακίου 24 ΔΟΞΑ Πετρούσας 19 Γ.Σ. Προσοτσάνης 19 ΔΟΞΑ Αντ. ...

Read more

Αποτελέσματα αγώνων Β1 και Β2 ΕΠΣΔ κατηγορίας

7η αγωνιστική B1 Κεραυνός Μοναστηρακίου - Αρης Μικροχωρίου 4-2 ΠΑΜΑ ΑΓ.Αθανασίου - Άρης Αμπελακίων 0-1 Ηρακλής Μαυροβάτου - Γ.Σ.Φίλιππος Δράμας 3-0 ΑΕ Κυργίων - ΠΑΟΠ Ν.Αμισού 3-0 Απόλλων Νεροφράκτης - Απόλλων Ν.Σεβάστειας 1-6 Άρης Φτελιάς - Άρης Καλαμώνα 2-2 ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β1 ΑΕ Κυργίων 21 ΠΑΟΠ Ν.Αμισού 18 Άρης Φτελιάς  16 Κεραυνός Μοναστηρακίου 15 Άρης Καλαμώνα  13 Άρης Αμπελακίων  10 ΠΑΜΑ ΑΓ.Αθανασίου  9 Ηρακ ...

Read more

Αποτελέσματα αγώνων Α’ Κατηγορίας Ε.Π.Σ.Δ

8η αγωνιστική Ορφέας Χωριστής - ΔΟΞΑ Σιταγρών 0-3 Ακρ. Κ.Νευροκοπίου - ΔΟΞΑ Αντ. Καστρινος 5-0 ΑΕ Καλαμπακίου - ΑΕ Αμπελοκήπων 6-0 ΔΟΞΑ Πετρούσας - Φίλιπποι Δοξάτου 3-1 ΑΕ Κ.Βρύσης - Εθν.Αστ. Καλλιφύτου 1-0 Μ.Αλεξ. Αγ.Αθανασίου - Γ.Σ. Προσοτσάνης 2-5 Μακεδονικός Αλιστράτης - Α.Ο. Πανδραμαϊκός 2-2 ΑΡΗΣ Φωτολίβους - ΔΟΞΑ Βώλακα 1-4 Βαθμολογία  ΑΕ Καλαμπακίου 21 ΔΟΞΑ Αντ. Καστρινός 18 ΔΟΞΑ Πετρούσας 18 Γ.Σ. Πρ ...

Read more

Αποτελέσματα αγώνων Α’ Κατηγορίας Ε.Π.Σ.Δ

7η αγωνιστική ΔΟΞΑ Σιταγρών - Ακρ. Κ.Νευροκοπίου 0-4 Ορφέας Χωριστής - ΑΕ Καλαμπακίου 0-3 ΔΟΞΑ Αντ. Καστρινος - ΔΟΞΑ Πετρούσας 2-0 ΑΕ Αμπελοκήπων - ΑΕ Κ.Βρύσης 1-0 Φίλιπποι Δοξάτου - Μ.Αλεξ. Αγ.Αθανασίου 2-3 Εθν.Αστ. Καλλιφύτου - Μακεδονικός Αλιστράτης 2-2 Γ.Σ. Προσοτσάνης - ΑΡΗΣ Φωτολίβους 0-2 ΔΟΞΑ Βώλακα - Α.Ο. Πανδραμαϊκός 1-2 Βαθμολογία  ΑΕ Καλαμπακίου 18 ΔΟΞΑ Αντ. Καστρινός 18 ΔΟΞΑ Πετρούσας 15 Γ.Σ. Πρ ...

Read more

Αποτελέσματα αγώνων Β1 και Β2 ΕΠΣΔ κατηγορίας

6η αγωνιστική Άρης Αμπελακίων - Κεραυνός Μοναστηρακίου  1-3 Γ.Σ.Φίλιππος Δράμας - Αρης Μικροχωρίου  7-1 ΠΑΟΠ Ν.Αμισού - ΠΑΜΑ ΑΓ.Αθανασίου  3-1 Απόλλων Ν.Σεβάστειας -Ηρακλής Μαυροβάτου  3-3 Άρης Καλαμώνα - ΑΕ Κυργίων  2-3 Άρης Φτελιάς - Απόλλων Νεροφράκτης  9-1 ΠΑΟΠ Ν.Αμισού - ΠΑΜΑ ΑΓ.Αθανασίου ΦωτοΡεπορτάζ : Παύλος Σιδηρόπουλος, Σμύρνης 34, Δράμα Τηλ.Επικ. 2521 033828 / 693 257 6242 ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β1 ΑΕ Κυργίων ...

Read more

Αποτελέσματα αγώνων Α’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας

27η αγωνιστική Γ.Σ. Προσοτσάνης 3 - 0 Ατρόμητος Περιθωρίου α.α Κερ. Μοναστηρακίου 1 - 3 Ακρ. Κ.Νευροκοπίου Δόξα Σιταγρών 3 - 0 Δόξα Πετρούσας Μ.Αλεξ. Αγ.Αθανασίου 2 - 1 Δoξα Αντ. Καστρινός ΑΕ Κυργίων 2 -3 Ορφέας Χωριστής Α.Ο. Πανδραμαϊκός 1 - 4 Αρης Φωτολίβους Εθν.Αστ. Καλλιφύτου 1 - 4 Μ.Αλεξ. Ξηροποτάμου Δόξα Βώλακα 2 - 1 ΑΕ Καλαμπακίου  Βαθμολογία  Μ.Αλεξ/δρος Ξηρ/μου   72 Γ.Σ. Προσοτσάνης   62 Α.Ε.Κ ...

Read more

Αποτελέσματα αγώνων Β΄Ερασιτεχνικής κατηγορίας Δράμας

Συνεχίζεται το τοπικό πρωτάθλημα και στους δύο ομίλους της β' ερασιτεχνικής κατηγορίας!1ος Όμιλος24η Αγωνιστική  Απόλ. Νεροφράκτης - Αρης Μικροχωρίου  8-2 Ακρίτας Ν.Κρώμνης - Αστ. Κουδουνίων 0-2 ΑΕ Αμπελοκήπων - Μαυραετοί Αθ.Δουμπέσας  4-3 Ηρακλής Αδριανής - Απόλλων Ν.Σεβάστειας 0 - 3 α.α. ΓΣ Φίλιππος Δράμας - Ηρακλής Μαυροβάτου 0-4 Φίλιπποι Δοξάτου - Αρης Αμπελακίων  4-0 ΠΑΜΑ Αγ.Αθανασίου - Αρης Φτελιάς  1 ...

Read more

© 2010-2017 Powered By Indrama.gr team

Scroll to top