Αποτελέσματα αγώνων Α’ Κατηγορίας Ε.Π.Σ.Δ

18η αγωνιστική Μ.Αλεξ. Αγ.Αθανασίου - ΔΟΞΑ Σιταγρών :1-1 Μακεδονικός Αλιστράτης - ΑΕ Κ.Βρύσης :4-0 ΑΡΗΣ Φωτολίβους - ΔΟΞΑ Πετρούσας :1-1 ΔΟΞΑ Βώλακα - ΑΕ Καλαμπακίου :2-0 Α.Ο. Πανδραμαϊκός - Ακρ. Κ.Νευροκοπίου :2-1 Γ.Σ. Προσοτσάνης - ΟΡΦΕΑΣ Χωριστής :0-0 Εθν.Αστ. Καλλιφύτου - ΔΟΞΑ Αντ. Καστρινός :5-1 ΑΕ Αμπελοκήπων - Φίλιπποι Δοξάτου :3-0 Βαθμολογία  ΑΕ Καλαμπακίου 39 Γ.Σ. Προσοτσάνης 39 Α.Ο. Πανδραμαϊκός 3 ...

Read more

Αποτελέσματα αγώνων Α’ Κατηγορίας Ε.Π.Σ.Δ

17η αγωνιστική ΔΟΞΑ Σιταγρών - Μακεδονικός Αλιστράτης 2-1 Μ.Αλεξ. Αγ.Αθανασίου - ΑΡΗΣ Φωτολίβους 4-0 ΑΕ Κ.Βρύσης - ΔΟΞΑ Βώλακα 1-1 ΔΟΞΑ Πετρούσας - Α.Ο. Πανδραμαϊκός 0-2 ΑΕ Καλαμπακίου - Γ.Σ. Προσοτσάνης 3-1 Ακρ. Κ.Νευροκοπίου - Εθν.Αστ. Καλλιφύτου 2-2 Ορφέας Χωριστής - Φίλιπποι Δοξάτου 4-0 ΔΟΞΑ Αντ. Καστρινος - ΑΕ Αμπελοκήπων 1-4 Βαθμολογία  ΑΕ Καλαμπακίου 39 Γ.Σ. Προσοτσάνης 38 Α.Ο. Πανδραμαϊκός 36 ΔΟΞΑ Π ...

Read more

Αποτελέσματα αγώνων Α’ Κατηγορίας Ε.Π.Σ.Δ

16η αγωνιστική ΑΡΗΣ Φωτολίβους - ΔΟΞΑ Σιταγρών 0-0 ΔΟΞΑ Βώλακα - Μακεδονικός Αλιστράτης 3-1 Α.Ο. Πανδραμαϊκός - Μ.Αλεξ. Αγ.Αθανασίου 3-0 Γ.Σ. Προσοτσάνης - ΑΕ Κ.Βρύσης  1-0 Εθν.Αστ. Καλλιφύτου - ΔΟΞΑ Πετρούσας 1-1 Φίλιπποι Δοξάτου - ΑΕ Καλαμπακίου 0-1 ΑΕ Αμπελοκήπων - Ακρ. Κ.Νευροκοπίου 1-2 Ορφέας Χωριστής - ΔΟΞΑ Αντ. Καστρινος 3-3 Βαθμολογία  Γ.Σ. Προσοτσάνης 38 ΑΕ Καλαμπακίου 36 Α.Ο. Πανδραμαϊκός 33 ΔΟΞΑ ...

Read more

Αποτελέσματα αγώνων Α’ Κατηγορίας Ε.Π.Σ.Δ

12η αγωνιστική Εθν.Αστ. Καλλιφύτου - ΔΟΞΑ Σιταγρών 3-0 Φίλιπποι Δοξάτου - Γ.Σ. Προσοτσάνης 0-0 ΑΕ Αμπελοκήπων - Α.Ο. Πανδραμαϊκός 0-1 ΔΟΞΑ Αντ. Καστρινος - ΔΟΞΑ Βώλακα 0-1 Ορφέας Χωριστής - ΑΡΗΣ Φωτολίβους 2-1 Ακρ. Κ.Νευροκοπίου - Μακεδονικός Αλιστράτης 3-1 ΑΕ Καλαμπακίου - Μ.Αλεξ. Αγ.Αθανασίου 5-2 ΔΟΞΑ Πετρούσας - ΑΕ Κ.Βρύσης 1-1 Βαθμολογία  ΑΕ Καλαμπακίου 28 Γ.Σ. Προσοτσάνης 26 ΔΟΞΑ Πετρούσας 23 Α.Ο. Πανδ ...

Read more

Αποτελέσματα αγώνων Β1 & Β2 ΕΠΣΔ κατηγορίας

9η αγωνιστική β1 Κεραυνός Μοναστηρακίου - Ηρακλής Μαυροβάτου 0-3 ΑΕ Κυργίων - ΠΑΜΑ ΑΓ.Αθανασίου 5-1 Απόλλων Νεροφράκτης - Αρης Μικροχωρίου 6-3 Άρης Φτελιάς - Άρης Αμπελακίων 3-1 Άρης Καλαμώνα - Γ.Σ.Φίλιππος Δράμας 4-2 Απόλλων Ν.Σεβάστειας - ΠΑΟΠ Ν.Αμισού 0-3 ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β1 ΑΕ Κυργίων 27 ΠΑΟΠ Ν.Αμισού 24 Κεραυνός Μοναστηρακίου 18 Άρης Φτελιάς  19 Άρης Καλαμώνα  19 Ηρακλής Μαυροβάτου  11 Άρης Αμπελακίων  10 ΠΑ ...

Read more

Αποτελέσματα αγώνων Α’ Κατηγορίας Ε.Π.Σ.Δ

11η αγωνιστική ΔΟΞΑ Σιταγρών - Φίλιπποι Δοξάτου 2-0 Εθν.Αστ. Καλλιφύτου - ΑΕ Αμπελοκήπων 1-2 Γ.Σ. Προσοτσάνης - ΔΟΞΑ Αντ. Καστρινος 2-1 Α.Ο. Πανδραμαϊκός - Ορφέας Χωριστής 2-1 ΔΟΞΑ Βώλακα - Ακρ. Κ.Νευροκοπίου  2-0 ΑΡΗΣ Φωτολίβους - ΑΕ Καλαμπακίου 6-5 Μακεδονικός Αλιστράτης - ΔΟΞΑ Πετρούσας 1-2 Μ.Αλεξ. Αγ.Αθανασίου - ΑΕ Κ.Βρύσης 0-2 Βαθμολογία  ΑΕ Καλαμπακίου 25 Γ.Σ. Προσοτσάνης 25 ΔΟΞΑ Πετρούσας 22 Α.Ο. Παν ...

Read more

Αποτελέσματα αγώνων Κυπέλλου Ε.Π.Σ.Δράμας

1ου ομίλου 3η Αγωνιστική ΑΡΗΣ Φτελιάς - Δόξα Βώλακα 0-1 Ορφέας Χωριστής - Δόξα Πετρούσας 2-3 2ου ομίλου Α.Ε. Κ.Βρύσης - Α.Ε. Καλαμπακίου 0-1 Δόξα Αντ. Καστρινός - Φίλιπποι Δοξάτου 3-2 3ου ομίλου Ακρ. Κ.Νευροκοπίου - Κεραυνός Μοναστηρακίου 4-1 Δόξα Σιταγρών - Α.Ε. Αμπελοκήπων 0-2 -4ου Ομίλου Γ.Σ. Προσοτσάνης - ΑΡΗΣ Φωτολίβους 1-0 Μ.Αλεξ. Αγ.Αθανασίου - Δόξα Κ.Βροντούς 1-2 5ου ομίλου Εθν.Αστ. Καλλιφύτου - Α.Ο ...

Read more

Αποτελέσματα αγώνων Β1 & Β2 ΕΠΣΔ κατηγορίας

8η αγωνιστική ΠΑΜΑ ΑΓ.Αθανασίου - Κεραυνός Μοναστηρακίου 0-2 Αρης Μικροχωρίου - Ηρακλής Μαυροβάτου 2-6 Άρης Αμπελακίων - ΑΕ Κυργίων 1-9 Γ.Σ.Φίλιππος Δράμας - Απόλλων Νεροφράκτης 2-2 ΠΑΟΠ Ν.Αμισού - Άρης Φτελιάς 6-0 Απόλλων Ν.Σεβάστειας - Άρης Καλαμώνα 1-4 ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β1 ΑΕ Κυργίων 24 ΠΑΟΠ Ν.Αμισού 21 Κεραυνός Μοναστηρακίου 18 Άρης Φτελιάς  16 Άρης Καλαμώνα  16 Ηρακλής Μαυροβάτου  11 Άρης Αμπελακίων  10 ΠΑΜΑ ...

Read more

Αποτελέσματα αγώνων Α’ Κατηγορίας Ε.Π.Σ.Δ

10η αγωνιστική ΑΕ Αμπελοκήπων - ΔΟΞΑ Σιταγρών 1-2 ΔΟΞΑ Αντ. Καστρινος - Φίλιπποι Δοξάτου 0-1 Ορφέας Χωριστής - Εθν.Αστ. Καλλιφύτου 1-2 Ακρ. Κ.Νευροκοπίου - Γ.Σ. Προσοτσάνης 0-1 ΑΕ Καλαμπακίου - Α.Ο. Πανδραμαϊκός 0-0 ΔΟΞΑ Πετρούσας - ΔΟΞΑ Βώλακα 1-2 ΑΕ Κ.Βρύσης - ΑΡΗΣ Φωτολίβους 2-1 Μ.Αλεξ. Αγ.Αθανασίου - Μακεδονικός Αλιστράτης 2-1 Βαθμολογία  ΑΕ Καλαμπακίου 25 Γ.Σ. Προσοτσάνης 22 ΔΟΞΑ Πετρούσας 19 ΔΟΞΑ Αντ. ...

Read more

Αποτελέσματα αγώνων Β2 ΕΠΣΔ κατηγορίας

8η αγωνιστική Ποντιακός Αργυρούπολης - Ηρακλής Μυλοποτάμου δ.δ. Ακρίτας Ν.Κρώμνης - Δόξα Μικροκλεισούρας 2-1 Δόξα Μικρόπολης - Κεραυνός Αρκαδικού 0-2 Μαυραετοί Δουμπέσας - Άρης Μαυρολεύκης 4-2 Δόξα Κ.Βροντούς - Αετοί Λευκογείων 3-5 Μεγ.Αλ.Γραμμένης - Μαυραετοί Μεγαλοκάμπου 2-0 ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β2 Ακρίτας Ν.Κρώμνης  20 Κεραυνός Αρκαδικού  20 Δόξα Μικρόπολης  18 Μαυραετοί Δουμπέσας  18 Αετοί Λευκογείων 16 Δόξα Κ.Βρ ...

Read more

© 2010-2017 Powered By Indrama.gr team

Scroll to top