Αποτέλεσματα αγώνων Α’ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας Δράμας

20η αγωνιστική 11-03-2017Δόξα Σιταγρών 4 - 2 Ακρίτας Κ.Νευροκοπίου Κεραυνός Μοναστηρακίου 3 - 0 Ατρ. Περιθωρίου α.α. Γ.Σ.Προσοτσάνης 2 - 0 Άρης Φωτολίβους Α.Ο.Πανδραμαϊκός 1 - 1 Δόξα Αντ.Καστρινός Μ.Αλεξ.Αγ.Αθανασίου 3 - 0 Ορφέας Χωριστής ΑΕ Κυργίων 0 - 6 Α.Ε.Καλαμπακίου Μ.Αλεξ.Ξηροποτάμου 1- 1 Δόξα Βώλακα Δόξα Πετρούσας 1 - 1 Εθν.Αστέρας Καλλιφύτου   Βαθμολογία  Μ.Αλεξ/δρος Ξηρ/μου   51 Γ.Σ. Προσοτσάν ...

Read more

Ήττα γνώρισε η Δόξα στον Καμπανιακό.. δε χάνουμε όμως την πίστη μας

Καμπανιακός (Γιάννης Κερλίδης): Μπόικος, Ασλαμπάλογλου, Ρακαβίνας, Πανούσης, Προβατίδης (78’ Δαδάκος), Λεφίδης, Κασαπίδης, Μενικάλι (30’ Μπιτσικόπουλος), Στεφανίδης, Μπάλιος, Αλμπάνης (75' Νικολόπουλος) Δόξα Δράμας (Παναγιώτης Τζαναβάρας): Σικαλιάς, Βιτλής, Κωστόπουλος, Παπαζούδης, Παγώνης, Παναγιωτούδης, Πινδώνης, Δουκάκης, Καρλόπουλος, Μπουσινάκης (46’ Ιότι), Ίγκορ (56’ Παβίσεβιτς) Διαιτητής: Κουμπαράκης ...

Read more

Αποτέλεσματα αγώνων Α’ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας Δράμας

  15η αγωνιστική Ατρ.Περιθωρίου 0 - 3 Άρης ΦωτολίβουςΔόξα Πετρούσας 0 - 1 Ορφέας ΧωριστήςΕθν.Αστ.Καλλιφύτου 1 - 2 Μ.Αλεξ.Αγ.ΑθανασίουΑ. Ο.Πανδραμαϊκός 1 - 2 Α.Ε.ΚυργίωνΓ.Σ.Προσοτσάνης 1 - 1 Δόξα ΒώλακαΚεραυνός Μονασ/κιου 1 - 5 Μ.Αλεξ.ΞηροποτάμουΔόξα Σιταγρών 2 - 3 Α.Ε.ΚαλαμπακίουΑκρ.Κ.Νευροκοπίου - Δόξα Αντ.Καστρινός δεν διεξήχθη Βαθμολογία  Μ.Αλεξ/δρος Ξηρο/μου   38 Γ.Σ. Προσοτσάνης   36 Δόξα Πετρούσα ...

Read more

Αποτελέσματα αγώνων Β΄Ερασιτεχνικής κατηγορίας Δράμας

B Ερασιτεχνική κατηγορία -  1oς Όμιλος 13η αγωνιστική ΠΑΜΑ Αγ.Αθανασίου 2 - 0 Ακρίτας Ν.ΚρώμνηςΆρης Μικροχωρίου 0 - 4 Φίλιπποι ΔοξάτουΑπόλλων Νεροφράκτης 6 - 0 Γ.Σ.Φίλιπποι ΔράμαςΑστ.Κουδουνίων 4 - 1 Ηρακλής ΑδριανήςΆρης Φτελιάς 3 - 3 Α.Ε.Αμπελόκηποι Άρης Αμπελακίων 1 - 1 Απόλλων Ν.ΣεβάστειαςΜαυραετοί Αθ.Δουμπέσας 5 - 2 Ηρακλής Μαυροβάτου Βαθμολογία Β' 1ος Όμιλος Φιλιπποι Δοξάτου  35 Α.Ε. Αμπελοκήπων   32 Α ...

Read more

Αποτελέσματα αγώνων Α΄Ερασιτεχνικής κατηγορίας

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 08-10-2016 ΩΡΑ 16.45 Γ.Σ. Προσοτσάνης  2 - –1 Εθν.Αστ. Καλλιφύτου Α.Ο. Πανδραμαϊκος  1 - 0– Κεραυνός Μον/κιου Μ.Αλεξ/δρος Αγ.Αθανασίου –3 - 1 Δόξα Σιταγρών Δόξα Βώλακα 2– - 1 Ακρίτας Κ.Νευροκοπίου  Μ.Αλεξ/δρος Ξηρο/μου 3 - 0 –Ατρόμητος Περιθωρίου A.A. Α.Ε. Καλαμπακίου –2 - 2 Άρης Φωτολίβους Ορφέας Χωριστής 0 –- 0 Δόξα Αντ. Καστρινός ----------------------------------------------------- ...

Read more

Αποτελέσματα αγώνων Β΄Ερασιτεχνικής κατηγορίας

B Ερασιτεχνική κατηγορία -  1oς Όμιλος 2η Αγωνιστική ΣΑΒΒΑΤΟ 08-10-2016 ΩΡΑ 14.30 Αρης Φτελιάς 2 - 2 Μαυραετοί Αθ.Δουμπέσας Ηρακλής Μαυροβάτου 1 - 3 Απόλλων Νεροφράκτης Γ.Σ. Φίλιππος Δράμας 0 - 4 Φιλιπποι Δοξάτου Απόλλων Ν.Σεβάστειας 1 - 1 Αρης Μικροχωρίου ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 2η Αγωνιστική ΣΑΒΒΑΤΟ 08-10- ...

Read more

Β΄Ε.Π.Σ.Δράμας – Αποτελέσματα, Βαθμολογία

29η αγωνιστική Π.Μελάς Κοκκινογείων 4 - 0 Π.Α.Ο.Π. Ν.Αμισσού Άρης Μαυρολεύκης 1 - 4 Δόξα Μικρόπολης Ηρακλής Αδριανής 2 - 1  Α.Ε. Κ.Βρύσης Π.Α.Ο. Προαστείου 0 - 1 Μ.Αλέξανδρος Γραμμένης Α.Ε Ανακάλυψη Αμπελοκήπων 0 -  3 Κεραυνός Αρκαδικού Μ.Αλέξανδρος Πτελέας 1 - 2 Δόξα Ψηλη Ράχης Απόλλων Ν. Σεβάστειας 5 - 0 Π.Α.Ο. Κεφαλαρίου Αετοί Λευκογείων 2 - 2 Αστέρας Κουδουνίων Βαθμολογία Απόλλων Ν. Σεβάστειας 81 Μ.Αλέξ ...

Read more

Γ΄ E.Π.Σ.Δράμας – Αποτελέσματα βαθμολογία

21η αγωνιστική Πανσυνεταιριστική Δράμας  0 - 3 Απόλλων Νικηφόρου Π.Α.Ο. Καλλιθέας 3 - 2 Μαυραετοί Μεγαλοκάμπου Δόξα Αγ.Παρασκευής 1 - 6 Ελπίδα Κ.Αγρού Άρης Καλαμώνα 7 - 0 Ηρακλής Μυλοποτάμου Δόξα Κ.Βροντού 8 -  0 Άρης Αμπελακίων Δόξα Μικροκλεισούρας 0 - 2 Άρης Μικροχωρίου Βαθμολογία Π.Α.Ο. Καλλιθέας 59 Ελπίδα Κ.Αγρού 38 Μαυραετοί Μεγαλοκάμπου 37 Άρης Μικροχωρίου 36 Άρης Καλαμώνα 35 Δόξα Κ.Βροντού 31 Απόλλων ...

Read more

Β΄Ε.Π.Σ.Δράμας – Αποτελέσματα, Βαθμολογία

28η αγωνιστική Δόξα Μικρόπολης 3 - 1 Π.Μελάς Κοκκινογείων Α.Ε. Κ.Βρύσης 2 - 2 Π.Α.Ο.Π. Ν.Αμισσού Μ.Αλέξανδρος Γραμμένης 3 - 1 Άρης Μαυρολεύκης Κεραυνός Αρκαδικού 3 - 0 Ηρακλής Αδριανής Δόξα Ψηλη Ράχης 2 - 2 Π.Α.Ο. Προαστείου Π.Α.Ο. Κεφαλαρίου 3 - 0 ΑΕ Ανακάλυψη Αμπελοκήπων Αστέρας Κουδουνίων 1 - 2 Μ.Αλέξανδρος Πτελέας Αετοί Λευκογείων 2 - 3 Απόλλων Ν. Σεβάστειας Κεραυνός Αρκαδικού 3 - 0 Ηρακλής Αδριανής Βαθ ...

Read more

Α1 Ε.Π.Σ.Δράμας -Β’Φάση (Πρωτάθλημα)

Β'Φάση - Α'Εξάδας 9η αγωνιστική Φίλιπποι Δοξάτου 0 - o Ποντιακός Αργυρούπολης Μ.Αλεξ. Ξηροποτάμου 0 - 1  Αστέρας Καλλιφύτου Ακρίτας Κ.Νευροκοπίου 3 - 0 Ατρόμητος Περιθωρίου Βαθμολογία Ακρίτας Κ.Νευροκοπίου 26 Φίλιπποι Δοξάτου 24 Ποντιακός Αργυρούπολης 21 Αστέρας Καλλιφύτου 13 Ατρόμητος Περιθωρίου 9 Μ.Αλεξ. Ξηροποτάμου 3 10η αγωνιστική Ακρίτας Κ.Νευροκοπίου - Φίλιπποι Δοξάτου Ποντιακός Αργυρούπολης - Μ.Αλεξ. ...

Read more

© 2010-2017 Powered By Indrama.gr team

Scroll to top