B Ερασιτεχνική κατηγορία – 1oς Όμιλος
3η αγωνιστική
Μαυραετοί Δουμπέσας 2 – 2 Αστέρας Κουδουνίων
Γ.Σ.Φίλιππος Δράμας 1 – 0 Ηρακλής Αδριανής
Φίλιπποι Δοξάτου 1 – 1 Α.Ε. Αμπελοκήπων
ΠΑΜΑ Αθανασίου 1 – 0 Απόλλων Ν.Σεβάστειας
Ακρίτας Ν.Κρώμνης 3 – 1 Ηρακλής Μαυροβάτου
Άρης Μικροχωρίου 1 – 1 Άρης Αμπελακίων
Απόλλων Νεροφράκτης 2 – 0 Άρης Φτελιάς
Γ.Σ.Φίλιππος Δράμας 1 – 0 Ηρακλής Αδριανής
Φωτορεπορτάζ Παύλος Σιδηρόπουλος Σμύρνης 34 Δράμα
Τηλ:25210 33828 6932576242
Βαθμολογία Β’ 1ος Όμιλος
Φιλιπποι Δοξάτου 7
Α.Ε. Αμπελοκήπων 7
Αρης Αμπελακίων 7
Ακρίτας Ν.Κρώμνης 6
Απόλλων.Νεροφράκτης 6
Αρης Μικροχωρίου 5
Αρης Φτελιάς 4
Αστ. Κουδουνίων 4
ΠΑΜΑ Αγ.Αθανασίου 3
Γ.Σ. Φίλιππος Δράμας 3
Μαυραετοί Αθ.Δουμπέσας 2
Απόλλων Ν.Σεβάστειας 1
Ηρακλής Αδριανής 0
Ηρακλής Μαυροβάτου 0
Ακρίτας Ν.Κρώμνης 3 – 1 Ηρακλής Μαυροβάτου
Φωτορεπορτάζ Παύλος Σιδηρόπουλος Σμύρνης 34 Δράμα
Τηλ:25210 33828 6932576242
Επόμενη 4η αγωνιστική
Απόλλων Νεροφράκτης – Μαυραετοί Αθ.Δουμπέσας
Α.Ε. Αμπελοκήπων – Ηρακλής Αδριανής
Απόλλων Ν.Σεβάστειας – Γ.Σ. Φίλιππος Δράμας
Ηρακλής Μαυροβάτου – Φιλιπποι Δοξάτου
Άρης Αμπελακίων – ΠΑΜΑ Αγ.Αθανασίου
Αστ. Κουδουνίων – Αρης Μικροχωρίου
Αρης Φτελιάς – Ακρίτας Ν.Κρώμνης
B Ερασιτεχνική κατηγορία – 2oς Όμιλος
3η αγωνιστική
Α.Ε. Κ.Βρύσης 3 – 2 Δόξα Μικρόπολης
Άρης Μαυρολεύκης 6 – 3 Αετοί Λευκογείων
Κεραυνός Αρκαδικού 7 – 0 Δόξα Μικροκλεισούρας
Δόξα Κ.Βροντούς 3 – 1 Μ.Αλεξ/δρος Γραμμένης
Μαυραετοί Μεγαλοκάμπου 0 – 4 Ποντιακός Αργυρούπολης
ΠΑΟ Καλλιθέας 0 – 5 ΠΑΟΠ Ν.Αμισού
Μακεδονικός Αλιστράτης 3 – 0 Ηρακλής Μυλοποτάμου
Κεραυνός Αρκαδικού 7 – 0 Δόξα Μικροκλεισούρας
Φωτορεπορτάζ Παύλος Σιδηρόπουλος Σμύρνης 34 Δράμα
Τηλ:25210 33828 6932576242
Βαθμολογία Β’ 2ος Όμιλος
Α.Ε. Κ.Βρύσης 9
ΠΑΟΠ Ν.Αμισού 9
Ποντιακός Αργ/πολης 9
Μακεδονικός Αλιστράτης 7
Αρης Μαυρολεύκης 6
Κεραυνός Αρκαδικού 6
Δόξα Κ.Βροντούς 4
Μ.Αλ/ρος Γραμμένης 3
Μαυραετοί Μεγαλοκάμπου 3
ΠΑΟ Καλλιθέας 3
Δόξα Μικρόπολης 3
Ηρακλής Μυλοποτάμου 0
Αετοί Λευκογείων 0
Δόξα Μικροκλεισούρας 0
Επόμενη 4η αγωνιστική
ΠΑΟΠ Ν.Αμισού – Ηρακλής Μυλοποτάμου
Μ.Αλεξ/δρος Γραμμένης – ΠΑΟ Καλλιθέας
Δόξα Μικροκλεισούρας – Μαυραετοί Μεγαλοκάμπου
Ποντιακός Αργυρούπολης – Μακεδονικός Αλιστράτης
Άρης Μαυρολεύκης – Α.Ε. Κ.Βρύσης
Δόξα Μικρόπολης – Κεραυνός Αρκαδικού
Αετοί Λευκογείων – Δόξα Κ.Βροντούς